Cesarstwo Rzymskie, follis, 348-351

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 01-06-2017 21:14:00
141736
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Konstantyn II 337-340, follis, 348-351, Nikomedia, Aw: Popiersie cesarza w lewo, D N CONSTANTIVS P F AVG; Rw: Cesarz stojący w lewo, trzymający labarum i tarczę, depczący dwóch jeńców, FEL TEMP REPARATIO, w odcinku SMNΓ
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 4.65 g, patyna
Literatura: RIC 67

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 216

1)  48 zł
2)  46 zł
3)  46 zł
4)  42 zł