Cesarstwo Rzymskie, follis, 320-321

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 01-06-2017 21:12:20
141734
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Konstantyn I Wielki 307-337, follis, 320-321, Siscia, Aw: Popiersie cesarza w prawo, CONSTANTIVS AVG; Rw: W wieńcu VOT XX, wokoło D N CONSTANTINI MAX AVG, u dołu ΔSIS
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 3.05 g, zielona patyna
Literatura: RIC 159

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 132

1)  50 zł
2)  50 zł
3)  46 zł