Polska, trojak, 1597

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie i zagraniczne
Polska, trojak, 1597

Polska, trojak, 1597

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 01-06-2017 20:41:40
140954
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Iger W.97.1.g

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 110 zł
Cena szacunkowa: 180 zł
Ilość odsłon: 401

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  115 zł
4)  110 zł