Polska, trojak, 1595

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie i zagraniczne
Polska, trojak, 1595

Polska, trojak, 1595

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 01-06-2017 20:41:00
140944
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1595, Wschowa, u dołu rewersu ruszt, korona z lilią bez obwódki, data na awersie, krzyżyki przy ruszcie i herbie Lewart
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Iger W.95.6 - nienotowana odmiana z X po dacie

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 110 zł
Cena szacunkowa: 180 zł
Ilość odsłon: 665

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  200 zł
4)  190 zł
5)  150 zł
6)  145 zł
7)  125 zł