Polska, trojak, 1601

Polska, trojak, 1601

Polska, trojak, 1601

Cena wylicytowana: 380 zł
Aukcja zakończyła się 25-05-2017 21:45:40
141448
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1601, Kraków, popiersie króla w lewo
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: wybity uszkodzonymi stemplami, ale ładnie zachowany
Literatura: Iger K.01.1.a (R1)

Cena końcowa: 380 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 238

1)  380 zł
2)  370 zł
3)  250 zł
4)  230 zł
5)  200 zł
6)  180 zł