wydawnictwa polskie, Podczaski Andrzej - Katalog papierowych pieniędzy zastępczych z ziem polsk..

Cena wylicytowana: 920 zł
Aukcja zakończyła się 25-05-2017 20:34:20
141769
Opis: wydawnictwa polskie, Podczaski Andrzej - Katalog papierowych pieniędzy zastępczych z ziem polskich 1914-1924, Tom I, Galicja i Śląsk Cieszyński; 1. wydanie, Warszawa 2004
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: oprawa kartonowa, ok. 260 stron formatu A4

Cena końcowa: 920 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 1681

1)  920 zł
2)  900 zł
3)  470 zł
4)  300 zł
5)  155 zł
6)  115 zł
7)  105 zł
8)  100 zł
9)  95 zł