wydawnictwa polskie, Podczaski Andrzej - Katalog papierowych pieniędzy zastępczych z ziem polsk..

Cena wylicytowana: 2 500 zł
Aukcja zakończyła się 25-05-2017 20:34:40
141770
Opis: wydawnictwa polskie, Podczaski Andrzej - Katalog papierowych pieniędzy zastępczych z ziem polskich, tom V, okres 1939-1960. Uzupełnienia i korekty do tomów I i II; 1. wydanie, Warszawa 2008
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: oprawa twarda, ok. 240 stron formatu A4

Cena końcowa: 2 500 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 2391

1)  2 500 zł
2)  2 400 zł
3)  2 300 zł
4)  980 zł
5)  430 zł
6)  250 zł
7)  200 zł