Polska, szóstak, 1596

Polska, szóstak, 1596

Polska, szóstak, 1596

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 25-05-2017 21:36:40
141419
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: nierówna patyna
Literatura: Kop. 1240 (R1)

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 166

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  130 zł