Cesarstwo Rzymskie, antoninian bilonowy, 276-282

Rozpoczęcie: 15-05-2017 18:00
Zakończenie: 25-05-2017 21:21:00

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 25-05-2017 21:21:00
141507
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Probus 276-282, antoninian bilonowy, 276-282, Siscia, Aw: Popiersie cesarza w prawo, IMP C M AVR PROBVS P F AVG; Rw: Kobieta stojąca w po lewej nakładająca wieniec na głowę cesarzowi stojącemy naprzeciw, trzymającemu glob i berło, RESTITVT ORBIS, w polu gwiazdka, w odcinku XXIB
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: 3.73 g, zielona patyna
Literatura: RIC 731

Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 151