Cesarstwo Rzymskie, sestercja, 222-235

Rozpoczęcie: 15-05-2017 18:00
Zakończenie: 25-05-2017 21:15:40

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 25-05-2017 21:15:40
141549
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Julia Mamaea (matka Aleksandra Sewera) 222-235, sestercja, 222-235, Rzym, Aw: Popiersie cesarzowej w prawo, IVLIA MAMAEA AVGVSTA; Rw: Felicitas stojąca w lewo, trzymająca kaduceusz i wsparta na kolumnie, FELICITAS AVG
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: brąz 17.91 g, zielona patyna
Literatura: RIC 676

Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 226