Cesarstwo Rzymskie, sestercja, 228

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 25-05-2017 21:15:20
141548
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Julia Mamaea (matka Aleksandra Sewera) 222-235, sestercja, 228, Rzym, Aw: Popiersie cesarzowej w prawo, IVLIA MAMAEA AVGVSTA; Rw: Felicitas stojąca w lewo, trzymająca kaduceusz i róg obfitości, FELICITAS AVG
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 19.86 g, ciemna patyna
Literatura: RIC 670

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 176

1)  200 zł
2)  195 zł
3)  175 zł