wydawnictwa zagraniczne, Peter Menzel - Deutsche Notmünzen und sonstige Geldersatzmarken 1873-1932;..

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 25-05-2017 20:33:20
141761
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Peter Menzel - Deutsche Notmünzen und sonstige Geldersatzmarken 1873-1932; Berlin 1982
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: twarda oprawa w imitację skóry, ok. 650 stron formatu B5, piękny stan zachowania

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 3
Ilość odsłon: 139

1)  60 zł
2)  55 zł