Polska, półtalar wikariacki, 1741

Monety średniowieczne, Polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 1 350 zł
Aukcja zakończyła się 18-05-2017 21:07:00
141357
Opis: Polska - August III 1733-1763 - monety pamiątkowe, półtalar wikariacki, 1741, Lipsk
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kahnt FA2 640, Kop. 11531 (R3), Merseb. 1698

Cena końcowa: 1 350 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 587

1)  1 350 zł
2)  1 300 zł
3)  1 250 zł
4)  1 200 zł