Polska, trojak, 1598

Monety średniowieczne, Polskie i zagraniczne
Polska, trojak, 1598

Polska, trojak, 1598

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 18-05-2017 20:39:40
140938
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1598, Bydgoszcz, na rewersie herb Lewart z literą B z prawej strony, bez I-F
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Iger B.98.5.d/a

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość przebić: 30
Ilość odsłon: 348

1)  520 zł
2)  500 zł
3)  460 zł
4)  110 zł
5)  100 zł
6)  90 zł