Polska, trojak, 1598

Monety średniowieczne, Polskie i zagraniczne
Polska, trojak, 1598

Polska, trojak, 1598

Cena wylicytowana: 490 zł
Aukcja zakończyła się 18-05-2017 20:38:20
140918
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1598, Poznań, na rewersie I-F H-R i skrócona data 98, popiersie z kokardą pod kryzą
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: kolorowa patyna, ładnie zachowany
Literatura: Iger P.98.5.a (R1) - typ pominięty w katalogu Igera

Cena końcowa: 490 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 21
Ilość odsłon: 278

1)  490 zł
2)  480 zł
3)  440 zł
4)  390 zł
5)  370 zł
6)  240 zł
7)  230 zł
8)  210 zł
9)  195 zł