Zakon Krzyżacki, szeląg

Monety średniowieczne, Polskie i zagraniczne
Zakon Krzyżacki, szeląg

Zakon Krzyżacki, szeląg

Cena wylicytowana: 190 zł
Aukcja zakończyła się 18-05-2017 21:00:00
141353
Opis: Zakon Krzyżacki - Michał I Küchmeister von Sternberg 1414-1422, szeląg, MAGST MICHAEL PRIM / MONETA DNORVM PRVC
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, numer inwertarzowy tuszem 804
Literatura: Neumann'87 16, Voss. §73/IX/16

Cena końcowa: 190 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 234

1)  190 zł
2)  190 zł
3)  180 zł