Zakon Krzyżacki, szeląg

Monety średniowieczne, Polskie i zagraniczne
Zakon Krzyżacki, szeląg

Zakon Krzyżacki, szeląg

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 18-05-2017 20:58:40
141350
Opis: Zakon Krzyżacki - Winrych von Kniprode 1351-1382, szeląg, MAGIST WVNRICS PRIMS / MONETA DNORVM PRVCI
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Neumann'87 4, Voss. §38,138

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 356

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  155 zł
4)  150 zł