Polska, trojak, 1597

Monety średniowieczne, Polskie i zagraniczne
Polska, trojak, 1597

Polska, trojak, 1597

Cena wylicytowana: 450 zł
Aukcja zakończyła się 18-05-2017 20:40:40
140953
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1597, Wschowa, szeroka głowa króla, prosta kryza wachlarzowata z rurkami, SIGI 3 D G REX POL M D L
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: ładny
Literatura: Iger W.97.2 - nienotowana odmiana z napisem SIGI i literą G przed kryzą

Cena końcowa: 450 zł
Cena wywoławcza: 110 zł
Cena szacunkowa: 180 zł
Ilość odsłon: 478

1)  450 zł
2)  440 zł
3)  430 zł
4)  380 zł
5)  230 zł
6)  185 zł
7)  140 zł