Polska, 10 złotych, 20.07.1926

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 16-03-2017 20:33:40
95372
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 10 złotych, 20.07.1926, seria CT, numeracja 4949866, znak wodny "10 / ZŁ"
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: wielokrotnie złamany, bez zachowanej sztywności, po fachowej konserwacji i uzupełnieniu niewielkich naddarć oraz ubytków na marginesach
Literatura: Miłczak 63b, Lucow 638 (R4)

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 260 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 1160

1)  260 zł