Polska, półgrosz, 1547

Polska, półgrosz, 1547

Polska, półgrosz, 1547

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 16-03-2017 21:43:20
138333
Opis: Polska - Zygmunt II August 1545-1572 - monety litewskie, półgrosz, 1547, Wilno, końcówki napisów LI/LITVA, ciekawa odmiana z błędem MAGMI zamiast MAGNI
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, rzadki
Literatura: Cesnulis-Ivanauskas - nie notuje tej odmiany

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 1273

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  400 zł
4)  360 zł
5)  195 zł
6)  65 zł