Polska, kopiejka, bez daty

Polska, kopiejka, bez daty

Polska, kopiejka, bez daty

Cena wylicytowana: 380 zł
Aukcja zakończyła się 16-03-2017 22:07:00
138033
Opis: Polska - Władysław IV Waza 1633-1648, kopiejka, bez daty, Moskwa
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.59 g, ciemna patyna
Literatura: Клещинов 294-297, Kop. 10544 (R3), Tyszkiewicz 3 mk

Cena końcowa: 380 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 763

1)  380 zł
2)  370 zł
3)  220 zł
4)  210 zł
5)  175 zł
6)  165 zł
7)  140 zł
8)  110 zł
9)  100 zł
10)  90 zł