Polska, medal z 1895 r. wybity z okazji Prowincjonalnej Wystawy Przemysłowej w Poznaniu

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 16-03-2017 22:42:20
137977
Opis: Polska - XIX wiek, medal z 1895 r. wybity z okazji Prowincjonalnej Wystawy Przemysłowej w Poznaniu, Aw: Kompozycja złożona z symboli handlu i rzemiosła (kaduceusz, koło zębate, cyrkiel i węgielnica), ZUM ANDENKEN AN DIE AUSSTELLUNG POSEN 1895; Rw: Widok hali wystawowej , w odcinku HAUPTHALLE D. PROVINZIAL GEWERBE-AUSSTELLUNG
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 22 mm, z uszkiem, ładna kolorowa patyna
Literatura: Przemysł-Sztuka-Polityka 7

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 890

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  100 zł
4)  65 zł