Rosja, dienga, 1750

Rosja, dienga, 1750

Rosja, dienga, 1750

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 16-03-2017 22:39:00
138108
Opis: Rosja - Elżbieta 1741-1761, dienga, 1750, Krasnyj Monetnyj Dwor
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: zielonkawa patyna
Literatura: Bitkin 360, Brekke 28

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 1214

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  50 zł
4)  46 zł