Brazylia, 1.000 reis, 1858

Brazylia, 1.000 reis, 1858

Brazylia, 1.000 reis, 1858

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 16-03-2017 22:37:40
138366
Opis: Brazylia - Piotr II 1831-1889, 1.000 reis, 1858
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: drobne uszkodzenia obrzeża, ale z ładnym blaskiem menniczym
Literatura: KM 465

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 433

1)  80 zł
2)  75 zł