Śląsk, 6 krajcarów, 1673 C-B

Śląsk, 6 krajcarów, 1673 C-B

Śląsk, 6 krajcarów, 1673 C-B

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 16-03-2017 22:36:20
138368
Opis: Śląsk - księstwo legnicko-brzesko-wołowskie - Luiza z Anhaltu (wdowa po Krystianie, regentka) 1673-1680, 6 krajcarów, 1673 C-B, Brzeg
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, typowe wygięcie w wyniku wybicia z walca
Literatura: F.u.S. 1949, E.-M. 26 (R)

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 646

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  280 zł
4)  260 zł
5)  170 zł