Księstwo Kurlandii, szeląg, 1764

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 16-03-2017 22:35:20
138040
Opis: Księstwo Kurlandii - Ernest Jan Biron 1763-1769, szeląg, 1764, Mitawa
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: K.-G. 6.1.2.1

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 647

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  200 zł
4)  130 zł
5)  80 zł
6)  60 zł