Polska, ort, 1677

Polska, ort, 1677

Polska, ort, 1677

Cena wylicytowana: 540 zł
Aukcja zakończyła się 16-03-2017 22:11:20
137933
Opis: Polska - Jan III Sobieski 1674-1696 - monety koronne, ort, 1677, Bydgoszcz, litery S-B pod nominałem
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: skorodowany, rzadki, patyna
Literatura: Gum.H. 2021, Tyszkiewicz 1.50 mk, Kop. 1980 (R2)

Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 324

1)  540 zł
2)  520 zł
3)  330 zł
4)  300 zł
5)  260 zł
6)  240 zł
7)  230 zł
8)  210 zł