Polska, dwugrosz, 1651

Polska, dwugrosz, 1651

Polska, dwugrosz, 1651

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 16-03-2017 22:09:40
137974
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza 1649-1668 - monety koronne, dwugrosz, 1651, Bydgoszcz, litery C-G po bokach Orła
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: resztki blasku menniczego, patyna
Literatura: Gum.H. 1666, Tyszkiewicz 1 mk, Kop. 1587 (R)

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 359

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  230 zł
4)  190 zł
5)  180 zł
6)  175 zł
7)  165 zł
8)  150 zł