Polska, dwudenar, 1621

Polska, dwudenar, 1621

Polska, dwudenar, 1621

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 16-03-2017 22:03:40
138346
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety litewskie, dwudenar, 1621, Wilno
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, pięknie zachowany
Literatura: Kop. 3411 (R), Ivanauskas'13 1SV26-23

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 164

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  120 zł