Polska, denar, 1557

Polska, denar, 1557

Polska, denar, 1557

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 16-03-2017 21:45:00
138337
Opis: Polska - Zygmunt II August 1545-1572 - miasto Elbląg, denar, 1557, Elbląg
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: lekko gięty, ciemna patyna
Literatura: Kop. 7101 (R3), Tyszkiewicz 7 mk

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 107

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  180 zł