Polska, półgrosz, 1548

Polska, półgrosz, 1548

Polska, półgrosz, 1548

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 16-03-2017 21:43:40
138334
Opis: Polska - Zygmunt II August 1545-1572 - monety litewskie, półgrosz, 1548, Wilno, końcówki LI/LITVA, odmiana z rzymską cyfrą 1 w dacie
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, bardzo ładny
Literatura: Cesnulis-Ivanauskas 4SA37-12

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 214

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  55 zł
4)  50 zł
5)  48 zł