Polska, trojak, 1564

Polska, trojak, 1564

Polska, trojak, 1564

Cena wylicytowana: 900 zł
Aukcja zakończyła się 16-03-2017 21:42:40
138150
Opis: Polska - Zygmunt II August 1545-1572 - monety litewskie, trojak, 1564, Wilno, końcówki napisów L/LI
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ładna równa patyna
Literatura: Iger V.64.1.b (R1), Cesnulis-Ivanauskas 9SA51-12

Cena końcowa: 900 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 831

1)  900 zł
2)  880 zł
3)  700 zł
4)  500 zł
5)  480 zł
6)  460 zł
7)  420 zł
8)  380 zł
9)  360 zł
10)  320 zł
11)  300 zł