Polska, półgrosz, 1513

Polska, półgrosz, 1513

Polska, półgrosz, 1513

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 16-03-2017 21:42:00
138331
Opis: Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548 - monety litewskie, półgrosz, 1513, Wilno, skrócona data 13
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Ivanauskas'13 1S83-4

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 309

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  60 zł
4)  46 zł
5)  44 zł
6)  42 zł
7)  38 zł