Niderlandy, excelente (dukat), bez daty (ok. 1590-1600)

Cena wylicytowana: 840 zł
Aukcja zakończyła się 16-03-2017 21:31:20
137895
Opis: Niderlandy - Zwolle - Ferdynand i Izabela, excelente (dukat), bez daty (ok. 1590-1600), Zwolle
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: złoto 3.32 g, dwa uszkodzenia na powierzchni awersu
Literatura: Fr. 210, Delm. 1130

Cena końcowa: 840 zł
Cena wywoławcza: 540 zł
Cena szacunkowa: 900 zł
Ilość odsłon: 284

1)  840 zł
2)  820 zł
3)  700 zł
4)  580 zł
5)  540 zł