Polska, 20 złotych, 1.03.1926

Polska, 20 złotych, 1.03.1926

Polska, 20 złotych, 1.03.1926

Cena wylicytowana: 1 450 zł
Aukcja zakończyła się 16-03-2017 20:47:00
137687
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 20 złotych, 1.03.1926, seria AW 3702411
Stan zachowania: V/VI, Good / Very Good
Dodatkowe informacje: wielokrotnie złamane, znaczne naddarcia, po mocnej konserwacji, ale bardzo rzadki
Literatura: Lucow 630 (R7), Miłczak 63b

Cena końcowa: 1 450 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 285

1)  1 450 zł
2)  1 400 zł
3)  1 300 zł
4)  1 150 zł
5)  1 050 zł
6)  980 zł