Niderlandy, talar (silverdukat), 1699

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 16-03-2017 22:38:00
202345
Opis: Niderlandy - Fryzja Zachodnia, talar (silverdukat), 1699
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Dav. 4908, Delmonte 971, Verk. 65.4, Purmer Wf37

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 513

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  230 zł
4)  195 zł
5)  185 zł
6)  180 zł