Rosja, Orzeł rosyjski duży

Monety złote, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne, medale i odznaczenia
Rosja, Orzeł rosyjski duży

Rosja, Orzeł rosyjski duży

Cena wylicytowana: 600 zł
Aukcja zakończyła się 09-03-2017 22:41:40
137738
Opis: Rosja - Mikołaj II 1894-1917, Orzeł rosyjski duży
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz złocony, 115 x 105 mm

Cena końcowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 1160

1)  600 zł
2)  580 zł
3)  500 zł
4)  440 zł