Niderlandy hiszpańskie, patagon, 1622

Monety złote, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne, medale i odznaczenia

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 09-03-2017 22:12:40
137798
Opis: Niderlandy hiszpańskie - Filip IV 1621-1665, patagon, 1622, Brugia
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: uszkodzenia na awersie, patyna
Literatura: Delmonte 297, Dav. 4464

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 1163

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  360 zł
4)  300 zł
5)  220 zł
6)  200 zł
7)  145 zł
8)  135 zł