Polska, szóstak, 1684 SVP

Monety złote, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne, medale i odznaczenia
Polska, szóstak, 1684 SVP

Polska, szóstak, 1684 SVP

Cena wylicytowana: 1 250 zł
Aukcja zakończyła się 09-03-2017 21:26:20
137910
Opis: Polska - Jan III Sobieski 1674-1696 - monety koronne, szóstak, 1684 SVP, Bydgoszcz, popiersie w wieńcu laurowym i zbroi
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, rzadki i bardzo ładnie zachowany
Literatura: Kop. 1973 (R4)

Cena końcowa: 1 250 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 1123

1)  1 250 zł
2)  1 200 zł
3)  1 200 zł
4)  800 zł
5)  500 zł
6)  330 zł
7)  310 zł
8)  290 zł