Polska, odznaka komendancka Przysposobienia Wojskowego

Monety złote, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne, medale i odznaczenia

Cena wylicytowana: 580 zł
Aukcja zakończyła się 09-03-2017 22:36:40
137815
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, odznaka komendancka Przysposobienia Wojskowego, Aw: Krzyż równoramienny z białą emalią, w środku głowa Józefa Piłsudskiego, między ramionami krzyża stylizowane litery PW, Rw: Pusty (negatyw awersu)
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak złocony z białą emalią, nakrętka W. Gontarczyk
Literatura: Sawicki/Wielechowski s. 675 - ale rewers pusty

Cena końcowa: 580 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 1097

1)  580 zł
2)  560 zł
3)  490 zł
4)  450 zł
5)  430 zł