Polska, dienieżka, 1861 ВМ

Monety złote, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne, medale i odznaczenia
Polska, dienieżka, 1861 ВМ

Polska, dienieżka, 1861 ВМ

Cena wylicytowana: 44 zł
Aukcja zakończyła się 09-03-2017 21:36:20
137865
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Aleksander II 1855-1881, dienieżka, 1861 ВМ, Warszawa, odmiana z kropką po dacie
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: zielona patyna
Literatura: Bitkin 492, Brekke 52, Plage 527

Cena końcowa: 44 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 260

1)  44 zł
2)  42 zł
3)  34 zł
4)  30 zł