Polska, denar

Monety złote, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne, medale i odznaczenia
Polska, denar

Polska, denar

Cena wylicytowana: 940 zł
Aukcja zakończyła się 09-03-2017 20:52:20
137852
Opis: Polska - Władysław II Wygnaniec 1138-1146, denar, Aw: Książę z mieczem w dłoni siedzący na tronie obok gieremek, napis w otoku, Rw: Walka z lwem
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.62 g, patyna
Literatura: Gum.H. 82, Kop. 49 (R2), Str. 40, Such. XVI, Frynas P.7.1

Cena końcowa: 940 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 294

1)  940 zł
2)  920 zł
3)  680 zł
4)  640 zł
5)  500 zł
6)  410 zł
7)  400 zł
8)  390 zł
9)  370 zł
10)  360 zł