Niemcy, szeląg, II połowa XV w.

Monety złote, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne, medale i odznaczenia

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 09-03-2017 20:49:00
202642
Opis: Niemcy - Hamburg, szeląg, II połowa XV w., Aw: Mury miejskie z bramą i trzema wieżami, w otoku napis MONETA NOVA HAMBVRGEN, Rw: Tarcza herbowa na tle krzyża, w otoku napis
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 2.13 g, patyna
Literatura: Gaedeschens 906

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 194

1)  75 zł