Luksemburg, grosz (gans)

Monety złote, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne, medale i odznaczenia
Luksemburg, grosz (gans)

Luksemburg, grosz (gans)

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 09-03-2017 20:47:20
202637
Opis: Luksemburg - Wacław II 1383-1419, grosz (gans), Aw: Orzeł cesarski, w otoku napis WENCEL ROMANOR Z BOEM REX, Rw: Korona, poniżej tarcza z lwem czeskim, w otoku napis MONETA NOVA LVCENBURGEN
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 2.86 g, przedziurawiony, patyna
Literatura: Weiller 154.b

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 288

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  220 zł
4)  90 zł