Francja, biały grosz

Monety złote, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne, medale i odznaczenia
Francja, biały grosz

Francja, biały grosz

Cena wylicytowana: 540 zł
Aukcja zakończyła się 09-03-2017 20:46:40
202636
Opis: Francja - Henryk VI 1422-1453, biały grosz, Paryż, Aw: Tarcze herbowe Francji i Anglii, powyżej napis HERICVS, w otoku FRANCOFORVM ET ANGLIE REX, Rw: Napis HERICVS, powyżej krzyż, w polu lilia i lew angielski, w otoku napis
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.09 g, patyna
Literatura: Duplessy 445

Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 429

1)  540 zł
2)  520 zł
3)  480 zł
4)  400 zł
5)  300 zł
6)  250 zł