Republika Rzymska, denar, 86 pne

Monety złote, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne, medale i odznaczenia

Cena wylicytowana: 960 zł
Aukcja zakończyła się 09-03-2017 20:41:00
137716
Opis: Republika Rzymska - C. Gargonius Cicero, Ogulnius, M. Vergilius 86 pne, denar, 86 pne, Rzym, Aw: Głowa Apollina w prawo; Rw: Jowisz w kwadrydze w prawo
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.93 g, bardzo ładnie zachowany, patyna
Literatura: Craw. 350A

Cena końcowa: 960 zł
Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 750 zł
Ilość odsłon: 322

1)  960 zł
2)  940 zł
3)  860 zł
4)  450 zł