Węgry, poltura, 1710 PH

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne
Węgry, poltura, 1710 PH

Węgry, poltura, 1710 PH

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 09-02-2017 22:45:40
136556
Opis: Węgry - Józef I 1705-1711, poltura, 1710 PH, Krzemnica
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: jasna patyna
Literatura: Herinek 277, Huszar 1579

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 567

1)  60 zł
2)  60 zł
3)  42 zł
4)  30 zł
5)  24 zł