Polska, szeląg, 1614

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne
Polska, szeląg, 1614

Polska, szeląg, 1614

Cena wylicytowana: 1 500 zł
Aukcja zakończyła się 09-02-2017 21:21:20
136457
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety litewskie, szeląg, 1614, Wilno, końcówki napisów L/LIT, odmiana ze skróconą datą 1-4
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ładny blask menniczy, patyna
Literatura: Kop. 3430 (R6), Ivanauskas'13 2SV9-5 (R)

Cena końcowa: 1 500 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 1324

1)  1 500 zł
2)  1 450 zł
3)  280 zł
4)  180 zł
5)  140 zł