Polska, 2 złote, 1924 H

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne
Polska, 2 złote, 1924 H

Polska, 2 złote, 1924 H

Cena wylicytowana: 700 zł
Aukcja zakończyła się 09-02-2017 21:44:00
136482
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 2 złote, 1924 H, Birmingham, popiersie kobiety z kłosami
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: wyjęte z oprawy, patyna, wypolerowane
Literatura: Parchimowicz 109b

Cena końcowa: 700 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 1185

1)  700 zł
2)  680 zł
3)  620 zł
4)  600 zł
5)  520 zł
6)  470 zł
7)  460 zł
8)  310 zł
9)  250 zł
10)  210 zł
11)  180 zł