Szwecja, 2 korony, 1907

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne
Szwecja, 2 korony, 1907

Szwecja, 2 korony, 1907

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 09-02-2017 22:43:20
136100
Opis: Szwecja - Oskar II 1872-1907, 2 korony, 1907, Sztokholm, złoty jubileusz
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby 800, patyna
Literatura: KM 776

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 491

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  210 zł
4)  195 zł